Ferace

2020 Ferace Kreasyonu

Tesettür giyimin trend markalarından Nihan, ferace modelleri 2020 ve dış giyim konseptleriyle kadınların vazgeçilmez sitesi olmaya devam ediyor. Koleksiyon ürünleri kategorisinde bulunan feraceler, günlük giyimin en tamamlayıcı öğesidir. İlkbahar- yaz ve sonbahar- kış sezonları ile satışa sunulmaktadır. Tasarımların yenilik ve moda öncülüğünde gerçekleştirildiği kategoride, hem şıklık hem de hız esas alınmıştır. Nihan.com.tr giyin- çık temasıyla ferace modelleri kategorisini başrole almıştır. Tesettür ferace konsepti, sokak modası ve şık davetlere göre fonksiyonel ürün gruplarından seçilmiştir. Rahatlık ön planda tutularak, çalışma hayatı, günlük konsept, şık davetler ve sıra dışı tasarımlar şeklinde beğeninize sunulmuştur.  

 

 

2020 İlkbahar- Yaz Ferace Modelleri 

 Web sitemizin yeni gelenler bölümünde daima yeni bir tarz tesettür ferace bulunmaktadır. Feraceler üretim standartlarıyla dış giyim, üst kombin ve tamamlayıcı unsur olarak tasarlanmaktadır. Kadınlara rahatlık sunan ferace modelleri, salaş, eşarplarla rahat kombin edilebilir ve tatlı bir esinti konseptiyle seçilmektedir. Sonbahar sezonunda genellikle koyu tonlar seçilerek, kahve, bronz, lacivert, siyah ve bordo tonlara ağırlık verilmektedir. Sonbaharla uyum yakalayan tesettür ferace tasarımları belden bağlamalı, pelerin, kapüşonlu gibi farklı özelliklerle, sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Pileli gömlek yaka feraceler, ilkbahar sezonunun en beğenilen ürünlerinden olmuştur. Şıklık ve asalet kazandıran feraceler, rahatlıkları ve kaliteli kumaşlarıyla, tek parça kıyafetler arasında açık- kapalı hemen her kadının favorilerinden olmuştur. Nihan hakim yaka tesettür ferace modelleri haki ve siyah rengiyle, tamamlayıcı konsept olarak çok beğenilmektedir. Nakışlı olarak tasarlanan ferace, sonbahar kreasyonunda da büyük ilgi görmektedir. 

 Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

 Online alışveriş sitemizde beden tablosu ile kolaylıkla bedeninize göre ürün seçebilirsiniz. Boy, kilo, beden ölçüleri, ürünün boyu ve farklı dikiş özelliklerine bakarak doğru ürünü seçebilirsiniz. Sipariş verirken ferace fiyatları, indirimli ürünler, özel promosyonlar gibi seçenekleri göz önünde bulundurunuz. Tüm sezonlarda ferace fiyatları belirlenirken ürünün modeli, tasarımı, koleksiyon özellikleri gibi kriterler göz önünde bulundurularak belirlenir. Ekonomik fiyat avantajları, kargo avantajları ve taksitli ödeme seçenekleri ile nihan.com.tr en şık ve modern ürünleri makul ferace fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Online hızlı- kolay ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 
QFR5063NH0
71.67 USD KDV Dahil
102.38 USD KDV Dahil
QFR5063NH0
71.67 USD KDV Dahil
102.38 USD KDV Dahil
QFR5063NH0
71.67 USD KDV Dahil
102.38 USD KDV Dahil
QFR5207NH0
91.66 USD KDV Dahil
130.00 USD KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
QFR5162NH0
63.33 USD KDV Dahil
90.47 USD KDV Dahil
HFR4197NH0
36.65 USD KDV Dahil
83.33 USD KDV Dahil
%56 İndirim
%56İndirim