• Ürünüm eksik ya da yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Ulaştırılan ürününüzün eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiğinizde lütfen ürünü kullanmayınız ve 0850 302 94 94 no'lu telefondan müşteri ilişkileri yetkililerimizle iletişime geçiniz.

 

  • Ürünü değiştirme süresi kaç gündür?

Kargo ücreti ödemeden siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Satın aldığım ürünün bedeni uygun olmadığı takdirde değişim yapabilir miyim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün numarası uygun olmadığında beden değişimi yapabilirsiniz. Değişim yapabilmeniz için ürünlerin kullanılmamış olması ve faturanın ibraz edilebilir olması gerekmektedir. Mağazalarımızın olduğu bölgelerde; mağazalarımızdan renk ve beden değişimi yapabilirsiniz. Mağazalarımızın bulunmadığı bölgelerde ise; üyelik hesabınızda bulunan iade/değişim formunu doldurarak geri göndermeniz durumunda talep edilen değişim işlemi yapılacaktır.

 

  • Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?

Satın alınan ürünlerin iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Abiye, tasarım ürünleri aynı gün içerisinde kargoya verildiği takdirde geri alınabilirHaşema ürün grubunda açılmış giyilmiş ürünlerde hijjen açısında iade veya değişim yapılmamaktadır. Özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

  • İadeyi hangi kargo ile geri göndermem gerekiyor? Kargo ücreti bana mı ait?

Gönderiminizi Yurtiçi Kargo  ile yapmanız gerekmektedir. Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimin ücretini firmamız karşılamaktadır. ''274967225'' kodu ile Nihan Giyim Ankara olarak Yurtiçi Kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Bu koşullarda değişim yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

  • İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?

İade başvurunuz en geç 10 gün içerisinde işleme alınır, iade talebiniz kabul edildiğinde bunu takiben 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.nihan.com.tr 'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR